Na MČR U 15 v Pardubicích získala Tereza 3 tituly mistryně ČR . Společně s Terkou Járovou vyhrály čtyřhru dívek, dále Tereza  vyhrála dvouhru dívek a mix, kde hrála s Cristianem Savinem z Benátek nad Jizerou. Pro Terezu to byl už 12 titul, když získala vedle 8 individuálních 4 v soutěži týmů.  . Tereza Švábíková dosud získala 25 medailí , z toho 12 zlatých, 6 stříbrných a 7 bronzových.

V jednu chvíli to ale nevypadalo moc dobře, protože v semifinále dvouhry dívek Tereza velmi škaredě upadla , ale naštěstí zápas úspěšně dohrála . Jak se ukázalo jednalo se jen o silně natažený svalový úpon a tak postupem času se dala tak dohromady, že byla schopná nastoupit, i když viditelně otřesená, k následujícím zápasům.

Vítězství na MČR ve všech 3 disciplínách se tak konečně podařilo, když ve  dvou předchozích sezónách ten jeden titul vždy těsně unikl. Na právě skončeném, skvěle zorganizovaném  MČR,  se vítězství nerodily úplně lehce, ale nakonec i přes  únavu  a určitou ztrátu koncentrace po snadně vyhraném 1. setu ve finále dvouhry, kdy  krizovou chvíli Terezy dokázala dobře a bojovně hrající o rok mladší Bára Hadáčková využít zaslouženě v zisk druhého setu, se to nakonec povedlo. A tak  po předchozích vítězných finále ve čtyřhře dívek a mixu  mohla Tereza slavit poprvé vítězný hattrick na MČR.

U Terezy Švábíkové stojí za poznamenání skvělá bilance 3 po sobě jdoucích titulů ve dvouhře dívek na MČR U15.

odkaz na článek na czechbadminton.cz

http://czechbadminton.cz/article/mcr-u15-dvakrat-zlaty-hattrick-terezy-svabikove-dve-prvenstvi-pro-cristiana-savina