Struer Dánsko 30.7.2018
Polovina prázdnin za námi, polovina přípravy na podzimní turnaje před námi.
Tereza snad úspěšně dohání tréninkové manko, které nabrala během posledního období, ale dobrá zpráva je, že jí nic nebolí, může trénovat na plno a tak maká na 100 %.
Po týdnu intenzivního tréninku v domácí hale na Rideře v Ostravě s malajským hráčem a trenérem Tan Jinn Hwanem, se přesunula letecky do dánského Strueru , kde už je jako doma.

Thank for your full commitment, attention and everything.I hope the best from you coming tournaments.1 week coaching for Terezka Švábíková done.All the best💪🏻 and good luck🙏🏻@tjhss @duobadmintonacademy Protech Sports#tjhss #duobadmintonacademy #protech_sports #loveeverything

Zveřejnil(a) Jinn Hwa Tan dne Sobota 14. červenec 2018

během týdne se Tan věnoval v tréninku hlavně technice

Zde pod vedením dánského trenéra Jorgena Sovndala, tráví na kurtu společně s indonéskou hráčkou Desandhou Vegarani Putri, dánskými spoluhráči z klubu Theou Geil a Pederem Sovndalem a australským hráčem Ashlelyem Mosley denně 3 až 4 hodiny. Očekává se brzký příjezd Filipa Budzela a ještě další indonéské hráčky.

Na podzimní část sezóny se také připravuje 4 x týdně v posilovně pod vedením kondiční trenérky a fyzioterapeutky v jedné osobě Marií Obel Jakobsen a také při večerních rozborech zápasů s trenéry u videa . Dánský Struer je laskavé místo nejen k badmintonu, je i kamarádské a tak po celodenní přípravě si hráči zažijí společně i kus zábavy. Jde tady cítit jak rodina Sovndal, která vše dělá nezištně ,vše zajišťuje, financuje  a organizuje, má badminton skutečně ráda. A to je prostě nejvíc…

První herní prověrka bude probíhat na turnajích v Bulharsku, kde jí doprovodí kondiční trenér z domácího oddílu a její bratr v jedné osobě Marek. Bohužel, trenér Luděk Žídek  a ani nikdo z dánského oddílu v tomto termínu neměl  čas, tak se Tereza na kurtu popere sama s celou evropskou juniorskou špičkou. Turnaj samotný v kategorii dívek je skvěle obsazen.Tentokrát není opravdu důležitý až tak výsledek,  jako poznatky ze samotné hry co zlepšit a na čem se dá ještě zapracovat. Proto Marek vedle servisu potřebném pro hráče na turnaji samotném, se stane i kameramanem a bude se snažit všechny sestřiny zápasy a taky zápasy největších soupeřek nahrát. Z turnaje v Bulharsku bude ještě Tereza odlétat zpátky do Dánska a poslední týden před MEJ se bude vracet domů splnit si školní povinnosti naplánované na poslední týden v srpnu a sponzorské focení. Před MEJ se Tereza zúčastní turnaje v ukrajinském Charkovu a my jí hlavně držíme pěsti aby vše absolvovala v pohodě a ve zdraví.