Ostravsko je druhý nejlidnatější region v České republice. Statutární město Ostrava, významný podporovatel sportu, pozval zástupce ostravských sportovních klubů a organizátory sportovních akcí na vzdělávací a motivační konferenci s marketingovým zaměřením, SPORT22!!!

Tato konference byla součástí marketingové podpory sportu 2022 a jejím cílem bylo předat účastníkům know-how v oblasti sportovního marketingu, managementu či sponzoringu. V nově opravených prostorách Domu Kultury Poklad v Ostravě-Porubě se zúčastnění mohli těšit na pět zkušených řečníků, kteří jim v průběhu celodenního programu předali své zkušenosti, rady a tipy, ale také na debatu se zástupci sportovců, kteří popsali své zážitky z plnění marketingových povinností vůči svým sponzorům, klubům či asociacím.

V části jak to vidí sportovci byla pozvána i naše Tereza Švábíková. Ve společné debatě s Václavem Svěrkošem ( fotbal, Baník Ostrava atd.bývalý reprezentant, legionář) , Markem Malíkem ( hokej, HC Vítkovice, NHL, medailista z OH a Davidem Moravcem( HC Vítkovice, Olympijský vítěz, mistr světa)  sdělovala své zážitky a zkušenosti s plněním marketingových povinností vůči svým klubům,asociacíma sponzorům.

V Ostravě je fenomén Baník Ostrava (fotbal) a HC Vítkovice ( hokej). A na jednom pódiu s těmito sportovními obry se ocitla Tereza jako zástupkyně koho? No přece badmintonu! Že by nový ostravský fenomén? Určitě ne, ale budeme se snažit aby třeba v blízké budoucnosti ano! Po celou dobu byly promítány v zákulisí videa s Terezou jako ambasadorkou Ostravských sportovních her. Skvělé zviditelnění pro náš malý sport a Tereze a městu Ostravě za to moc děkujeme.

Na konferenci dále ve svých příspěvcích vystoupili vedle Terezy

 

Nedílnou součástí programu bylo rovněž vyhlášení prestižní ankety Sportovec roku 2021! A Tereza tyto ocenění s náměstkyní primátora města Ostravy Andreou Hoffmanovou a Markem Malíkem předávala.Pro ní a nás velká čest. Celá tato akce.