Prvním turnajem ve skutečně dospělé kariéře Terezy byl Wales International, který se konal v Cardiffu a kde Tereza odletěla rovnou z Dánska. Dva dny před zahájením turnaje odehrála ve skvělé formě ligu, ale při zápase si namohla záda a tak zápasy ve Walesu odehrávala s růžovým přítelem Ibalgínkem.

Tereza první kolo vyhrála nad slovinskou hráčkou Salehar a následně prohrála již v osmifinále se švýcarskou hráčkou Ronjou Stern, když vyhrála jasně první set a ve druhém za vyrovnaného stavu se tzv. po jedné výměně zahltila a set  až moc lehce prohrála. Do třetího setu nastoupila Tereza soustředěně a při výměně stran vedla 11:6. V přestávce se ale nechala zbytečně vyvézt ze soustředění a vlastními chybami darovala vedení v setu soupeřce a následně i výhru v zápase. I takové prohry jsou důležité a zkušenosti se budou v budoucnu hodit. Podle vlastních slov neměla Tereza moc komfortní pocit na kurtu, jako by měla čáry pocitově posunuty o půl metru doprava, přes to jde na ní vidět herní pokrok oproti výkonům na jaře a až zvládne zvýšit svou fyzickou a taktickou připravenost, věříme že ty třísetové prohrané zápasy, kterých je docela dost v tomto roce, se přemění ve dvousetové výhry a v žebříčku se posune aspoň o 100 míst dopředu. Do konce roku Tereza absolvuje reprezentační soustředění včetně odehrání kvalifikace dospělých družstev a zúčastní se turnaje v Miláně.