Na Hungarian Junior Tereza v páru s Magdalénou  Lajdovou získala po velmi pěkném výkonu stříbrné medaile ve čtyřhře dívek.

Jiří Provazník, trenér českého výběru na turnaji, ve článku na www.czechbadminton.cz  k turnaji uvádí:
Až ve středu večer se zrodila improvizovaná sestava juniorského deblového páry Magdaléna Lajdová – Tereza Švábíková. Pro neúčast Denisy Šikalové a Michaely Fuchsové jsme se  rozhodli vytvořit ze dvou párů jeden a Terezu přesunout k Magdaléně. Turnaj pro nás začal o den dříve, kdy jsme museli na managers meetingu doslova bojovat o turnajové nasazení výše zmíněného páru. To se však nelíbilo francouzskému trenérovi, kterého nepřesvědčil svými argumenty ani vrchní rozhodčí turnaje a až dodatečné nahlédnutí do pravidel pro nasazování  rozhodlo o nalosování našeho páru.
Děvčata nevstoupila do turnaje úplně ideálně, v zápase proti polským reprezentantkám se v prvním setu trošku pletly, ale ve druhé setu již chytly zápasový rytmus. Ve čtvrtfinále bojovaly doslova o každý bod s třetím nasazeným francouzským párem Faulman – Hoyaux, kde se jednalo pro Magdalénu o odvetu hodinu staré porážky v mixu. Koncovka třetí sady rozhodla o druhé medaili pro Českou republiku, a to ještě nebylo vše!
Naše reprezentantky nebyly  v semifinále rozhodně favoritky, neboť proti nim nastupovaly úřadující mistryně Evropy do sedmnácti let z Chorvatska Galenič – Pavlinič. Taktika byla jednoduchá: Udržet hru pokud možno v dlouhých výměnách a zejména v koncovkách setů útočit přes Galenič, která nám již v singlu proti Majdě ukázala, jak je na tom po psychické stránce. Holky odehrály fantastickou partii, kde mistryně Evropy ve druhém setu doslova rozebraly.Výhra 22:20 a 21:14 a postup do finále!
Finálová bitva proti silným a ofenzivně laděným Turkyním začala velmi slibně, v koncovce prvního setu jsme získali náskok 19:18, avšak třemi nevynucenými chybami jsme set ztratili 19:21. Jak se později ukázalo, byl to pravděpodobně zlomový okamžik. Přestože naše děvčata hrála naprosto vyrovnaný zápas, ve druhém setu hrála mnohdy za hranicí rizika a nevynucenými chybami se připravily o druhý set. Výsledek 19:21 a 17:21 však nemohl nic změnit na tom, že naše děvčata vybojovala druhé místo a odvážejí si z Pécse stříbrné medaile.