Hned po úspěšném turnaji v Karviné odletěla hned v neděli ráno z krakovského letiště Tereza na více jak měsíční tréninkový pobyt do Dánska. Jedná se po přerušení sezóny na podzim minulého roku o první ucelený tréninkový blok a zahájila tak přípravu s výhledem na podzimní vrcholy sezóny.

Tereza se na tréninku věnuje pod vedením trenéra Jorgena Sovndala hlavně tréninku singlu a  tréninkovými partnery jsou nejčastěji Filip Budzel, Peder Sovndal, Laura Sarosi a Indonésanka Desandha Putri. Vedle tréninku se Tereza účastní zápasů kvalifikace o dánskou extraligu a to za svůj dánský oddíl Langhoj.

V prvním a druhém kole bohužel nestačili na oba soupeře z extraligy, ale zápasy byly velmi vyrovnané a není ještě nic rozhodnuto.

Tereza nastoupila vždy ve čtyřhře žen se svou spoluhráčkou Laurou Sarosi ( Hun) a dvakrát těsně prohrály Na druhé straně kurtu vždy stály velmi kvalitní soupeřky, specialistky párařky, medailistky z ME a MEJ.

Posuďte sami.

V zápase proti Odense Tereza s Laurou  prohrály ve 3 setech 22:20, 21:15 a 21: 14 a to s Amanda Högström (SWE) a Camillou Martens (DEN).

V zápase s Værløse holky prohrály 22:20 21:17 s  Julie Finne-Ipsen (DEN) a  Sara Lundgaard (DEN).

Držíme pěsti do další přípravy, do další části kvalifikace a hlavně ať vydrží zdraví, je nám už smutno.

Další turnaj Terezy bude hned po návratu a to juniorský v chorvatském Dubrovniku.

Video ukázky ze zápasů kvalifikace:

Odense – Langhoj

Langhoj Verlose